Стаціонарне відділення

 
Для інвалідів , які отримують протези вперше або протезування яких у зв'язку зі складністю вимагає численних примірок , на базі медичного відділу ВКЕПОП функціонує стаціонарне відділення первинного та складного протезування. Тут здійснюється медико - технічна реабілітація інвалідів , яка включає комплекс лікувальних заходів з підготовки пацієнтів до первинного протезування , виготовлення , примірку і навчання користуванню протезними виробами під наглядом кваліфікованого персоналу . За рік у нашому стаціонарі протезіруют близько 400 пацієнтів. 
 
Усі інваліди, які перебувають у стаціонарному відділенні первинного та складного протезування, отримують протезно - ортопедичну допомогу, проживають, харчуються за рахунок держави, так як підприємство реалізує програму надання протезно - ортопедичної допомоги населенню. 

   Протези верхніх і нижніх кінцівок виготовляються індивідуально, з урахуванням анатомічних і фізіологічних особливостей кожного інваліда і використанням високофункціональних комплектуючих частин від вітчизняних та зарубіжних виробників. 

Відділення первинного та складного протезування розраховане на 24 ліжка.У нас створені всі умови для проживання замовників і проведення реабілітаційних заходів: комфортні палати з телевізором, кабінет ЛФК з сучасними тренажерами, проводяться фізіотерепевтічні процедури, забезпечується 4-разове харчування з урахуванням дієтичних призначень (приготування їжі проходить на харчоблоці підприємства)