Про підприємство

Вінницьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство засновано у травні 1933 року, як Вінницька філія Київського протезного заводу. З 1939 року вона діє вже як самостійна майстерня, а з 1945 року – як протезний завод. 

Вінницьке КЕПОП  має у своєму складі:

  • виробництво, а саме: цех по виготовленню протезно-ортопедичних виробів, цех по виготовленню ортопедичного взуття, дільницю шкіряних напівфабрикатів;
  • медичний відділ, до складу якого входять: кабінети для здійснення амбулаторного лікарського прийому пацієнтів, лабораторії для проведення складного  протезування та ортезування, а також стаціонарне відділення первинного та складного протезування;
  • Магазин по наданню населенню малоскладної протезно-ортопедичної допомоги;
  • сервісний центр по забезпеченню інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації та технічному обслуговуванню цих засобів;
  • Чернівецький протезно-ортопедичний цех.

Підприємство було створене з метою задоволення потреб населення у необхідних видах протезно-ортопедичних виробів, ортопедичному взутті, взутті на протези, швейно-бандажних виробів, засобів пересування і малої механізації для інвалідів, виробів медичного призначення: калоприймачів та виготовлення напівфабрикатів для протезно-ортопедичних підприємств.

На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які щорічно успішно виконують завдання по наданню протезно-ортопедичної допомоги населенню.

Щорічно фахівці підприємства: лікарі-ортопеди, техніки-протезисти та інженери-протезисти підвищують свою кваліфікацію в науково-дослідному інституті протезування України та отримують відповідні сертифікати.

Виробничі цеха підприємства мають солідну матеріально-технічну базу. Сучасне обладнання надає можливість надати якісну допомогу особам з вадами опорно-рухового апарата. На підприємстві створені лабораторії складного протезування та виготовлення виробів із термопластичних матеріалів, оснащені прогресивним обладнанням. 

Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються сучасні матеріали, напівфабрикати вітчизняних та зарубіжних виробників.

До складу медичного відділу ВКЕПОП входить стаціонарне відділення первинного та складного протезування.  Тут здійснюється медико-технічна реабілітація інвалідів,яка включає комплекс лікувальних заходів по підготовці пацієнтів до первинного протезування; виготовлення, примірку та навчання користуванню протезними виробами  під пильним наглядом професійного та висококваліфікованного персоналу.